Уважаемые клиенты! На сайте ведутся работы с изменением цен на швейное оборудование. Наличие и цену уточняйте у менеджера. Приносим свои извинения за неудобства.

Шановні клієнти! Ми розпочали свою роботу з 10.00 до 16.00 крім суботи та неділі. Замовлення надсилаються за 100% передоплатою. Дякую за розуміння.

+38 (097) 084 85 69
+38 (063) 802 22 08
+38 (050) 348 88 70
Фото: Блок питания OBS-806
Фото: Камень заточной WD2
Фото: Двигатель ткани 149057
Фото: Сервомотор TIANHONG TH-550DA-T11
Фото: Термонож KD-8-3

ПРОМИСЛОВЕ ШВЕЙНЕ ОБЛАДНАННЯ "ПКФ СОЛІЙ"

Наша компанія пропонує колосальний асортимент від провідних та відомих виробників. Ми реалізуємо та розповсюджуємо продукцію всесвітньо відомих марок, які завоювали ринок. Продаж здійснюється з доставкою по всіх містах України.

Надійне промислове швейне обладнання стане запорукою прибуткової та якісної діяльності Вашої компанії. При цьому вибирати його слід з особливою увагою та відповідальністю. Це в результаті впливатиме на якість виконуваної роботи та своєчасну здачу найбільших за обсягом замовлень. Спеціалізовані швейні, розкрійні та прасувальні установки можуть суттєво відрізнятися різноманітністю моделей та їх функціональністю.

Основна відмінність нашого обладнання від конкуруючого – це сучасність, яка надає велику кількість переваг та можливостей в оперативному випуску виробів. Промислове обладнання для швейного цеху з нашого сайту відповідає міжнародним стандартам якості та найкращим технічним характеристикам, що в результаті забезпечує високу виробничу потужність. У разі виникнення будь-яких питань, які часто пов'язані з вибором оптимальної моделі та її комплектуючих, наші менеджери з продажу допоможуть Вам. Достатньо зателефонувати нам або надіслати листа на вказану електронну пошту. 

ПРОДАЖ ШВЕЙНОГО, РОЗКРОЙНОГО ТА ГЛАДИЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Сучасне суспільство неможливо уявити без пошиття та моделювання одягу. Для проведення такої трудомісткої та складної роботи не обійтися без покупки якісного та високоточного швейного обладнання. Воно дозволяє повноцінно приділити увагу дрібним деталям, які технічно важко виконати.

Справді купити надійне промислове обладнання в Україні досить складно. Довіритись з цим питанням можна нашій компанії, яка пропонує виключно відомі та перевірені бренди з гарантованою якістю. Такі установки повністю відповідатимуть найжорсткішим технічним характеристикам. З обладнанням ВКФ "СОЛІЙ" ви отримуєте можливість реалізувати найнеординарніші рішення у пошитті ексклюзивного та оригінального одягу. Весь асортимент представлений безпосередньо на сайті, де можна уточнити всі деталі та особливості. Всі представлені швейні машини, розкрійне обладнання для швейного цеху, плоскошовні установки та оверлоки представлені за доступними та лояльними ціновими категоріями.

ПЕРЕВАГИ ОСНОВНИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ПРИ ВИБОРІ ШВЕЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

У нашій компанії можна купити швейне, розкрійне та прасувальне обладнання відомих брендів, які гарантують якість кожного стібка та виготовленої речі. Придбати можна основні установки щодо вигідної цінової політики. Крім цього, обладнання промислове, прайс якого вказано на сайті, включає запчастини, розхідники та елементи малої механізації. На вимогу клієнта, нами виконується виготовлення за індивідуальними параметрами. Відправлення здійснює у будь-який куточок країни. Досвідчені налагоджувачі та майстри виконають монтаж, налагодять установку для роботи та нададуть необхідні ремонтні роботи. Розглянемо основні назви постачальників:

gemsy-500-168-red.png

Установки для підготовчих робіт та розкрою тканин від фірм HOFFMAN, OSHIMA, DAYANG.

  • стаціонарні розкрійні машини стрічкового типу;
  • мобільні дискові розкрійні ножі або з вертикальним ножем;
  • додаткові різальні елементи.

Промислові швейні машини всесвітньо відомих марок JUKI, SIRUBA, GEMSY, STROBEL, JAPSEW, K-CHANCE, ANKAI, MING JANG (MEGASEW):

  • встановлення автоматизованого та неавтоматизованого зразка з утворенням човникового стібка;
  • установки з однією або двома голками;
  • промислові оверлоки;
  • плоскошовні конструкції;
  • швейна машинка промислова для кушнірських робіт;
  • для пошиття взуття;
  • напівавтоматичні установки для виконання заклепок, спеціальних петель та іншого.

Прасувальне обладнання для для волого-теплової обробки. Основними постачальниками є ROTONDI, SILTER, GEMME, ВАТ ІНДЕКС, ANGHINETTI, які пропонують:

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном або пишіть свої запитання на пошту. Поспішайте придбати якісне та надійне промислове обладнання з цінами, які будуть доступні кожному. Ми гарантуємо Ваш успіх!

/*Envybox*/ /*Binotel*/
Заказ в один клик